X
On our website we use cookies to provide you with top quality services. Using the site without changing the settings on cookies means that they will be saved in your computer. More details in our Privacy Policy.Inicio Lietotājiem

For users

Novērtējums ir svarīgs jautājums pieaugušo izglītības politikā; patiesībā, nozīmīgi ieguldījumi ir veikti Eiropas līmenī, lai tiktu nodrošināta pieaugušo izglītības sistēmas augsta kvalitāte. Tajā pašā laikā novērtējums ir cieši saistīts ar pieaugušo izglītībā iesaistīto speciālistu profesionālo attīstību (piemēram, treneru, pedagogu, sociālo darbinieku).

Šajā īpašajā sistēmā EDUEVAL projekta mērķis ir definēt pieaugušo izglītotāju vērtētāja profesionālo profilu. EDUEVAL projekts sekmēs Eiropas kultūras nozīmi novērtēšanas jomā pieaugušo izglītības sistēmā, ņemot vērā īpašās atšķirības starp intervences jomām un zināšanām, kas saistītas ar pieaugušo izglītību. Tajā pašā laikā EDUEVAL projekts iezīmēs dažas vadlīnijas, kas varētu būt noderīgas gan pieaugušo izglītības sistēmas profesionāļiem, gan arī politikas veidotājiem.

Turklāt EDUEVAL projekts piedāvās jaunu metodoloģiju pieaugušo izglītības jomā, kas balstīta uz sadarbības pieeju zināšanu veidošanā, kur liela nozīme ir saiknei starp praktiskajām zināšanām (pieaugušo izglītības profesionāļi) un teorētiskajām zināšanām (akadēmiskie pētnieki), lai izstrādātu efektīvas (ņemot vērā esošo kontekstu un personāla vajadzības) un inovatīvas (sasniedzot augstāko attīstības līmeni, risinot jaunas problēmas) vērtēšanas stratēģijas.

Lai sadarbotos ar mums, Jūs varat:

- Give your contribuition in Edueval wiki
- Subscribe to our NewsletterEdueval Newsletter n.1 July 2014

Drukāt Atpakaļ

Partneri

University of Bari
Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie
RA PSPI
University of Milano-Bicocca
Universitat Jaume I
RA PSPI
TEI of Crete

Biļetens

Palieciet atjaunināts

Foto galerija

Visos galerijos